KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696097
nr 1569 6097
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, mansporträtt. Olja på pannå, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 62x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:50:59
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr